1. Norintys grąžinti brokuotas prekes gali tai padaryti per 14 darbo dienų. Norint tai padaryti turite susisiekti su vienu iš mūsų konsultantų kuris jums atsiųs grąžinimo ir keitimo formą.

2. Užpildžius grąžinimo ir keitimo formą ją turite atsiųsti mums ir grąžinti prekę mūsų adresu.

3. Grąžinimo kaina 3 EUR. Prekių grąžinimo kaina bus išskaičiuota iš grąžinamos sumos.

4. Pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami tik bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. Pinigai grąžinami per 14 darbo dienų.

5. *Prekės bei įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė;
*Prekė nebuvo naudojama ir (arba) sugadinta;
*Prekės komplektacija yra pilna, turi pardavimo dokumentą;
*Nuo prekės nebuvo nuimtos originalios etiketės.

6. Prekės pagal individualius užsakymus NEKEIČIAMOS IR NEGRĄŽINAMOS.
Todėl, prieš perkant atidžiai išsimatuokite pagal dydžių lentelę, bei įsitikinkite ar tikrai tokios prekės norite.

SVARBU! Laikrodžių keitimas ir grąžinimas

Remiantis 2001m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro Įsakymu Nr. 217 (Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės), laikrodžiai yra priskiriami prekėms, už kurias pinigai nėra grąžinami, prekės nėra keičiamos.
Prekės gali būti keičiamos tik tais atvejais, kai yra akivaizdus gamintojo brokas ir jo neįmanoma pašalinti remonto metu. Gedimai, kurie įvyko dėl kliento kaltės, naudojimosi taisyklių nesilaikymo arba dėl natūralaus dėvėjimosi, NĖRA laikomi gamintojo broku.
Įsakymo nuoroda: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450

Tačiau laikrodį, pirktą internetinėje parduotuvėje, galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų įstatymų numatyta tvarka.Jeigu buvo pasirinktas mokamas prekės pristatymo būdas, taip pat prekės grąžinimo išlaidos, nėra kompensuojamos/grąžinamos. Prekė privalo būti nenaudota, orginalioje pakuotėje (su garantiniu kvitu, pirkimo dokumentais, kitais priedais), nepraradusi prekinės išvaizdos.